У Луцькому районі будуватимуть промисловий об’єкт


Виробничі приміщення будуватимуть в одному з сіл Луцького району.

Містобудівні умови та обмеження для проєктування нового будівництва виробничих приміщень з виготовлення стінових бетонних блоків, тротуарної плитки та інших виробів в селі Тарасове Луцького району затвердили наказом відділу містобудування, архітектури та інфраструктури управління регіонального розвитку Луцької РДА.

Замовником виступає громадянин Сергій Умша.

Цільове призначення ділянки – для обслуговування виробничих приміщень з виготовлення стінових бетонних блоків, тротуарної плитки та інших виробів, функціональне призначення – землі промисловості, транспорту, зв’язку, енергетики, оборони та іншого призначення, відповідає детальному плану території земельної ділянки села Тарасове, затвердженому рішенням Заборольської сільради від 18 вересня цього року.

Гранично допустима висотність будівлі становить 10 метрів, максимальний відсоток забудови ділянки – 16%, планувальні обмеження та охоронні зони відсутні.

Джерело статті: “https://www.volynnews.com/news/all/u-lutskomu-rayoni-buduvatymut-promyslovyy-obyekt-/” Об этом сообщает recession.in.ua со ссылкой на СМИ.

ТОП новости

Вход

Меню пользователя