Газ подорожчав: чи зростуть ціни на комуналку та продукти?Із 1 листопада ціна на газ для промисловості, організацій і бізнесу зросла на 20%. Об этом сообщает maidan-kiev.in.ua со ссылкой на СМИ.


Раніше за кубометр блакитного палива платили 6500 гривень, зараз ця ціна буде 7700 гривень.Національна акціонерна компанія "Нафтогаз України" пояснила підвищення ціни тим, що на європейських ринках зросла вартість газу, а Україна імпортує його звідти.


Експерти зазначають, що подорожчання газу для промисловості вдарить і по простих громадянах."Підвищення вартості газу для промисловості спричинить за собою зростання цін на товари і послуги, які виробляються підприємствами різних галузей економіки", — вважає засновник керуючої компанії "Затишна Оселя" Діана Гранцева.


Також збільшення ціни на газ для підприємств торкнеться і комунальних тарифів."Формула розрахунку вартості комунальних послуг побудована таким чином, що зростання цін на газ для промисловості автоматично тягне за собою подорожчання "комуналки" для населення, — заявив перший заступник голови Комітету Верховної Ради України з питань енергетики та житлово-комунальних послуг Олексій Кучеренко.


Для населення у минулому місяці вартість блакитного палива знизилася на 5%. Українці зможуть відчути це, отримавши платіжки за жовтень 2019 року.Джерело: РБК
Джерело статті: “https://radiotrek.rv.ua/news/gaz_podorozhchav_chy_zrostut_tsiny_na_komunalku_ta_produkty_241930.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя