Мінсоцполітики змінить вміст "бебі-боксу", але його вартість залишать без змін


Міністерство соціальної політики збирається переглянути вміст "пакунка малюка" на 2020 рік, проте його вартість залишиться у межах п’яти тисяч гривень

Про це сказав заступник міністра соціальної політики України Олег Коваль, передає пресслужба відомства. Об этом сообщает newsnetwork.in.ua со ссылкой на СМИ.

"Що ж до вмісту "пакунка малюка", він буде переглянутий. З цього приводу є різні думки. Наприкінці листопада-початку грудня ми їх усі згрупуємо. Ціна "пакунка" залишиться колишньою — у межах п’яти тисяч гривень. Постанову ми не змінюємо", – заявив Коваль.

Він зазначив, що міністерство соціальної політики знайшло вирішення проблеми із "бебі-боксами" для жителів Донеччини. Донецька область – єдина в Україні, яка з початку програми "пакунок малюка" не отримала жодного "бебі-боксу".

Вирішення лежить у монетизації "пакунку малюка", вважає заступник голови Мінсоцполітики. Замість "бебі-боксу" породіллі отримуватимуть його грошовий еквівалент.

"Монетизація цієї програми в Донецькій області – захід, на який ми пішли заради людей. Інтереси людей не мають страждати через процедурні моменти. Ми вважаємо, що це правильне рішення", – підкреслив він.

Зазначається, що з початку реалізації проєкту 329 773 дитини отримали "пакунок малюка", що становить 99% від кількості дітей, народжених з 1 вересня 2018 року. З 1 вересня 2018 доставлено 364 985 "пакунків малюка".


Джерело статті: “http://espreso.tv/news/2019/10/28/minsocpolityky_zminyt_vmist_quotbebi_boksuquot_ale_yogo_vartist_zalyshat_bez_zmin”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя