Для захисту Золотого є армія і поліція. Цього достатньо, - помічник президента Єрмак


Андрій Єрмак, помічник президента України, який їздив у Золоте разом із Володимиром Зеленським, прокоментував цей візит та гостру дискусію президента з прибулими до міста добровольцями

Про це передає Еспресо.TV з посиланням на ЦензорНет. Об этом сообщает tp0642.in.ua со ссылкой на СМИ.

"Вчора (ще 25-го жовтня — ред.) президент приїхав на фронт у Золоте, і ми відразу вийшли на передову. Провели нараду з військовими, представили нового главу Луганської обласної державної адміністрації Сергія Гайдая. Президент перевірив готовність до розведення військ. Наступного ранку ми відвідали школу, поспілкувалися з вчителями, зайшли в місцевий магазин. Скрізь президент намагався поспілкуватися з людьми. Всі місцеві жителі виступають за розведення військ у цьому районі. Ми отримали підтримку людей. Але нам також сказали, що заїхали кілька груп озброєних людей у Золоте, і президент вирішив поспілкуватися також і з цими людьми", зазначив Єрмак.

За його словами, одна з груп розташовувалася в будинку в Золотому, не на передовій.

"Там було близько 10 осіб із зареєстрованою зброєю та у формі. Президент також почав із ними розмову про мир, розведення військ. З ними розмовляли і місцеві жителі у нашій присутності, пояснювали. На жаль, ці люди були налаштовані на негатив. Тому конструктивного діалогу не вийшло. Наприкінці президент сказав: "Знаю, що є зброя. Приберіть. Ви перебуваєте тут зі зброєю незаконно". Для захисту Золотого є армія, є поліція, інші збройні формування там не потрібні. Безпеку людей буде гарантовано", — додав посадовець.

  • Раніше по Єрмака повідомлялося, що він відповідав за останній великий обмін полоненими у форматі "35 на 35".
  • До обрання Зеленського президентом він працював кінопродюсером.

Джерело статті: “http://espreso.tv/news/2019/10/27/dlya_zakhystu_zolotogo_ye_armiya_i_policiya_cogo_dostatno_pomichnyk_prezydenta_yermak”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя