Стало відомо, хто може очолити партію "Слуга народу" замість Разумкова

​Новим главою партії "Слуга народу" може стати перший заступник голови парламентської фракції СН Олександр Корнієнко. Проте, остаточно питання вирішать на з’їзді партії.

Олександр КорнієнкоПолітична партія "Слуга народу" наприкінці жовтня проведе з’їзд, на якому буде обговорюватися зміна голови партії, передають Патріоти України з посиланням на Обозреватель. Об этом сообщает omission.in.ua со ссылкой на СМИ.

Нині керівником партії є голова Верховної Ради Дмитро Разумков. Він сам написав заяву про те, що хоче скласти з себе повноваження, адже вважає некоректним, коли голова парламенту одночасно ще й очолює політсилу.

Народна депутатка з фракції "Слуга народу" Роксолана Підласа відзначила, що наразі у фракції активно обговорюється ця тема і можливі нові кандидатури. Наразі основною є саме кандидатура Корнієнка.

Вона додала, що "не чула" про те, щоб називалися ще які-небудь прізвища, крім Корнієнка. Остаточно питання нового голови партії вирішиться на з’їзді.

До слова, раніше голова фракції "Слуга народу" Давид Арахамія також говорив, що саме Корнієнко може замінити Разумкова на посаді.


Джерело статті: “https://ustymenkooleh.patrioty.org.ua/blogs/stalo-vidomo-khto-mozhe-ocholyty-partiiu-sluha-narodu-zamist-razumkova-297781.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя