Корчак Наталія: "Коли є спільне бачення людей, обєднаних однією ідеєю..."

Корчак Наталія в facebook:

Коли є спільне бачення людей, обєднаних однією ідеєю, простіше досягти результату. Особливо важливо, коли є розуміння проблеми і шляхів їх розвязання. Об этом сообщает real-vin.in.ua со ссылкой на СМИ.

Сьогодн ... і відбувся маленький прорив спільно з # ГромадськарадаНАЗК , # АнтикорупційнаініцвативаЄС , # ПРООН , Держагентством е-урядування та експертами в галузі ІТ вдалося провести засідання робочої групи по організації зовнішньої незалежної експертизи Реєстру е-декларацій.

В результаті вирішили пропонувати - запускати 2 паралельні експертизи діючої системи, розгорнутої в УСС, а також тестувати модуль верифікації, розроблений ПРООН - пропонувати проекту Анткорупційна ініціатива ЄС технічне завдання на експертизу діючої системи і просити провести конкурс на експертів для її проведення - погодитись з планом тестування модулю верифікації від Анткорупційна ініціатива ЄС і доопрацювати його з представниками ПРООН, яких залучити в робочу групу у якості спостерігачів.

APD І ще одна новина протокольним рішенням за результатами наради у Премєр-міністра Держспецзвязку з УСС доручено сприйти НАЗК у проведенні незалежної експертизи системи.

Що матимемо в результаті вихід через 1.5 місяці на технічне рішення - чи можна використовувати модуль верефікації в діючій системі, що одразу дасть можливість затвердити і практично застосовувати правила логічного і арифметочного контролю для перевірки е-декларацій - який варіант модернізації системи є найбільш продуктивним на базі діючої, чи створювати нову, що дасть відповідь, яке обладнання купляти для системи е-декларування з метою не витрачання державних коштів впусту.

P.S. Нажаль, робочу групу вчергове проігнорували Держспецзвязку і адміністратор - ДП УСС

Дякую Корчак Наталія , EU Anti-Corruption Initiative in Ukraine, Vitaliy Veselskiy, Sasha Drik, Halya Kokhan , Володимир Мароха , Alex Petrash , # МаруженкоОлексій , колегам з # Альтаюр , експертам за роботу і віру у перемогу!!!Корчак Наталія
Корчак Наталія
Корчак Наталія
Корчак Наталія
Корчак Наталія


ТОП новости

Вход

Меню пользователя